Gamze Dönmez

Öğr. Gör. Gamze Dönmez

Gamze DÖNMEZ

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümü’nde tamamlamış, 1997 yılında Türkiye’nin en büyük özel sermayeli bankasında eğitim uzmanı olarak çalışma hayatına atılmıştır.

Eğitmenlik kariyerine teknik bankacılık konuları ve uluslararası ticaret eğitimleriyle başlamış, çağrı merkezi ekiplerinin iletişim ve hitabet eğitimleriyle devam etmiş, 2010 yılından itibaren ise banka yöneticilerine koçluk yaklaşımı eğitimleri vermiştir.

Kariyerinin tamamını insan kaynaklarının farklı birimlerinde geçiren ve deneyimli bir değerlendirme merkezi üyesi olan Gamze Dönmez 2010 yılından itibaren Kurum İçi Koçluk Sisteminin kurulup tutundurulmasına katkıda bulunmuş, bankanın sertifikalı İç Koç unvanlı yöneticilerinden birisi olarak yöneticilere koçluk hizmeti vermiştir.

Yönetici olarak görev yaptığı 2009-2015 yılları arasında Yönetim Akademisi çatısı altında liderlik gelişim programlarının tasarlanması, uygulanması ve takibi, yurt dışı üniversitelerle işbirliğine yönelik araştırma ve çalışmalarda bulunulması, çalışan bağlılığının artırılması, vb. pek çok çalışmada aktif yönetsel sorumluluk üstlenmiştir.

2015-2019 yılları arasında hizmet sektöründe 3000 çalışanı olan bir kurumsal şirkette İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapmıştır.

Gamze Dönmez 2019 yılından itibaren çalışmalarına kurucu ortağı olduğu Look For Talent şirketinde uzmanlık konularında danışmanlık ve eğitim vermek suretiyle devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Web sitemiz deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanır.