İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Sınavı Hazırlık

Kayıtlı: 47 öğrenci
Süre: 8 total hours

Arşiv

194b8f3d9bcfcf389b95843fb5c949c8

ÖSYM İş Sağlığı ve Güvenliği sınavlarına hazırlık uzun ve zorlu bir süreç olmakla birlikte bu eğitim programı siz değerli adayların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde en güncel mevzuata göre hazırlanmıştır.

Eğitim programının en temel farkı uzun ve sıkıcı yönetmeliklerin okunması yerine geçmiş yıllardaki soru analizlerine ve 15 yıllık iş sağlığı ve güvenliği alanındaki tecrübemle özellikle sınavda soru gelmesi en muhtemel yerlerin anlatılmasıdır.

Sınav kapsamındaki tüm mevzuat tek tek incelenmiş ve en verimli olarak hazırlanmanızı sağlamak için sizler için geniş bir şekilde özetlenmiştir. Eğitim programı A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde oluşturuldu. Bu eğitimde aşağıdakileri bulacaksınız;

 

  • Video Dersler
  • Mevzuat Özetleri
  • 2020 İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavlarına Hazırlık E-Kitap
  • ÖSYM Çıkmış Sınav Soruları
  • Akıllı Tablolar
  • Çalışma Notları
  • Sınav Kampı (Açıklamalı Soru Çözümleri)

Eğitimle ilgili anahtar kelimeler : İş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği, diğer sağlık personeli, ösym iş güvenliği sınavları, iş güvenliği, iş sağlığı, a sınıfı iş güvenliği uzmanlığı, b sınıfı iş güvenliği uzmanlığı, c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı, hakan erdoğan, iş sağlığı ve güvenliği sınavlarına hazırlık. isg sınavlarına hazırlık platformu. isg sınava hazırlık video. iş sağlığı ve güvenliği sınavlarına hazırlık kitabı

You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Sınavı Hazırlık
Fiyat:
46.99₺ 28₺
Web sitemiz deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanır.