“Bir Patent Fikrim Var” Yarışması Ödül Töreni ve Paneli

Kayıtlı: 98 öğrenci
Süre: 2 saat
Dersler: 1
Video: 2 saat
Seviye: Orta

Arşiv

  • Türkiye Patent Hareketi Platformu tarafından Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğin e-sertifikaları sisteme yüklenmiştir.
  • Adınıza düzenlenen e-Sertifikanızı indirmek için şu adımları takip ediniz.
  • Yukarıdaki “Kayıt Ol / Erişim Sağla” bölümünden giriş yaptıktan sonra eğitim içeriklerinin altındaki “Sertifika Almak İçin Bu Bölümü Bitirdim” butonuna basarak sertifikanızı indirebilirsiniz.
  • Katılımınız için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

26 Nisan Dünya Fikri Mülkiyet Günü ve Patent Haftası tüm dünyada fikri mülkiyet bilincini artırmak ve farkındalık oluşturmak için çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır. Ülkemizin de üyesi olduğu WIPO – Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü bu yıl için “Fikri Mülkiyet ve KOBİ: Fikirlerinizi Pazara Taşıyın” temasını belirlemiştir.

Türkiye Patent Hareketi Platformu ve Adres Patent iş birliğiyle hem 26 Nisan Dünya Fikri Mülkiyet Günü ve Patent Haftası etkinlikleri kapsamında hem de Türkiye’nin 1 Milyon Patent hedefine ulaşması adına patent bilincini artırmak, farkındalık oluşturmak ve ülkemizin patent sayısının artmasına katkı sağlamak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Bu etkinliklerde bu yıl özellikle “Patentlerin Ticarileştirilmesi ve Ekonomik Değere Dönüştürülmesi” konuları işlenecek.

Bu minvalde, Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi, Özel Adem Ceylan Final Teknik Koleji, Adres Patent ve Türkiye Patent Hareketi Platformu iş birliğiyle düzenlenen “Bir Patent Fikrim Var Yarışması Ödül Töreni ve Paneli” konulu online/hibrit etkinlik, Kocaeli Valisi Sn. Seddar YAVUZ’un açılış konuşmasıyla 26 Nisan 2021 Pazartesi günü 13:30 ila 15:30 saatleri arasında kamu, üniversite ve reel sektördeki birçok oyuncunun katılımıyla gerçekleştirilecek.

Hibrit olarak gerçekleştirilecek ve moderatörlüğünü Adres Patent Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Av. Ali YÜKSEL’in yapacağı etkinliğe konuşmacı olarak Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Adem CEYLAN, Özel Adem Ceylan Final Teknik Koleji Genel Müdürü Sn. Oğuzhan CEYLAN, OSBÜK –  Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mustafa R. TÜRKER, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kocaeli İl Müdürü Sn. İlhan AYDIN, Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ayhan ZEYTİNOĞLU, Patent Hareketi Derneği Başkanı Sn. Av. Ali ÇAVUŞOĞLU katılacak.

Söz konusu etkinliğe ilişkin giriş kodları ve link bilgisine etkinliğe kayıt olarak müfredat bölümünden erişebilirsiniz.

1
Bir Patent Fikrim Var; Soru Sor / Değerlendirme Yap, Sertifikanı İndir

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
“Bir Patent Fikrim Var” Yarışması Ödül Töreni ve Paneli
Fiyat:
Ücretsiz
Web sitemiz deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanır.