Beslenme Bozuklukları ve Doğru Diyet Kursu

Kayıtlı: 1 Katılımcı
Süre: 2 total hours

Arşiv

e4bd985a94512c3086550a81e295e625

Bu kurs, yaşantımızın esası olan ve hücrelerimizin hayatının idamesini sağlaması için gerekli olan enerjinin aslında bir önceki hali olan besinlerin nasıl kullanılması gerektiğini öğretmekte. Yani daha kısacası, bu kursta doğru beslenerek daha sağlıklı ve enerjik olmayı öğreneceksiniz. Düşük ya da fazla kiloların aslında bazit yöntemlerle nasıl normal seviyeye çekilebileceğini, kendi imkanlarınız ve bilimsel bilgiler ışığında, elinizdekilerle nasıl gerçekleştirileceğini bu kursla öğreneceksiniz.

Bu kurs, size hem kendinizin, hem de aile ve çocuklarınızın ne şekilde doğru beslenecekleri ile ilgili bilgiyi de vereceği için artık çevrenizdekilere de doğru beslenmeyi öğretecek ve tavsiye edeceksiniz.

Hangi besinden, vücudumuzun ne kadar ihtiyacı olduğunu, neyin e kadar enerji anlamına geldiğini öğrenirken, fizyolojik, anatomik ve psikolojik bilgileri, tam sizin anlayacağınız gibi, bilimsel olmayan bir dille öğreten uzman öğretmeniniz, sizi size daha iyi hissettirecek bu bilgileri size vermekte.

You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Beslenme Bozuklukları ve Doğru Diyet Kursu
Fiyat:
199.99₺ 130₺
Web sitemiz deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanır.