Google dünyanın en popüler arama motorudur.

Google’da günde yaklaşık 3 milyar, her saniyede ise  34 bin arama yapılmaktadır. Bu aramaların bir çoğu sizin ürün veya hizmetinizi ilgilendiriyor olabilir.

Sizin için potansiyel müşteriler Google’a ürün veya hizmet almak için giriyor olabilir. Tam da onların sizin ürün/hizmetinize ihtiyacı olduğunda karşılarına çıkmak, sizce çok iyi değil mi? Bir internet kullanıcısı Google’da arama yaptığında, Google’ın dizinindeki milyarlarca siteden en alakalı sonuçlar gösterilir. Bu doğal arama sonuçlarıdır ve yüzlerce sayfalık arama sonuçlarıdır.

Google’da çıkıyor olmak işlek bir cadde üzerinde dükkanınızın olması gibidir.

Google doğal arama sonuçlarında üst sıralara çıkmak için işlemler yapabilirsiniz. Fakat bu işletmeniz ile ilgili tüm aramalarda üst sıralarda çıkmanıza yeterli olmayacaktır. İstediğiniz kelimede, istediğiniz zaman, istediğiniz sloganlarla müşterilerinizin karşısına çıkmak için arama motoru pazarlama dediğimiz, Google Adwords reklamlarını kullanmalısınız… Google Adwords’ü kullanarak, insanların sizin işletmenizle ilgili aramalarda görünmek için daha fazla kontrolü elde edersiniz.

Google Adwords işiniz ve potansiyel müşterileriniz ile bu kadar ilgiliyse sizce de Uygulamalı Google Adwords Eğitimi almak faydalı olmaz mıydı?

Web sitemiz deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanır.